Ökten, "Milletimizin sıkıntılarına çözüm yolları geliştiriyor, toplumumuzun hiçbir kesimini ihmal etmiyoruz"

Ökten, "Milletimizin sıkıntılarına çözüm yolları geliştiriyor, toplumumuzun hiçbir kesimini ihmal etmiyoruz"

Ökten,
26 Nisan 2023 - 06:49

Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten İncirliova’da seçim çalışmalarına katıldı.
İl Başkanı Gökhan Ökten İlk Olarak AK Parti İncirliova Seçim Koordinasyon merkezine  yaptığı ziyarette.İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve ilçe teşkilatıyla selamlaştı.Teşkilat mensuplarıyla sohbet etti.Ökten burada yaptığı açıklamada; şunları söyledi:
" Ulaştırmadan sağlığa, eğitimden çevre ve şehirciliğe kadar her alanda Türkiye'yi yatırımlarla nakış nakış dokuyan 20 yıllık kavgasız gürültüsüz AK Parti iktidarı ve Cumhur ittifakı var.
 Bir tarafta bir  sene boyunca yüzlerce toplantı yapıp kavgasız, gürültüsüz cumhurbaşkanı adaylarını dahi belirleyemeyen 7 li koalisyon. Milletimizin hafızasında doksanlı yılların koalisyonlar  döneminde kalan 20 seneden beri  unuttuğu ne kadar kriz, skandal, kirli pazarlık varsa hepsini 3 güne sığdırmayı başaran ,Güçlendirilmiş parlamenter sistem diyerek çıktıkları yolda dönüp, dolaşıp 7 cumhurbaşkanı yardımcısının ve Bakanlıkların olduğu ucube bir sistemde karar kılan,barıştan ve kucaklaşmaktan bahseden fakat daha 7 kişi bile birbiriyle anlaşamayan öteden beri iktidara gelmeden 'Dokunacağız' durduracağız diyen yedili bir ittifak var.  Biz "Cumhur İttifakı olarak, eserlerimizle konuşuyor, asrın projelerini tek tek devreye alıyoruz. Milletimizin sıkıntılarına çözüm yolları geliştiriyor, toplumumuzun hiçbir kesimini ihmal etmiyoruz. Bir tarafta . Türkiye'nin 60 yıllık hayali olan, millî ve yerli otomobilimiz millî gururumuz Togg yollarda. Bir tarafta savunma sanayi alanında dünyanın gıptayla baktığı İHA , SİHA ve Akıncı, daha sonra Kızılelma. Geçtiğimiz günlerde  ilk dünyanın ilk SİHA gemisi TCG Anadolu'yu suya indi.Diğer tarafta şehir hastaneleri,köprüler,yollar Kalıcı deprem konutlarına başladı, Hangi birini sayalım,diğer tarafta EYT li 2 milyon 250 bin yurttaşımızın talebini karşıladık bir diğer tarafta karadeniz doğal gazı önümüzdeki günlerde şebekeye verilecek  Ulaştırmadan sağlığa, eğitimden çevre ve şehirciliğe kadar her alanda Türkiye'yi yatırımlarla nakış nakış  dokuyoruz. Tüm bu kazanımlarımızın devamı ve yenilerinin eklenmesi için 14 Mayıs bir dönüm noktasıdır  'Türkiye Yüzyılı' dediğimiz o büyük şahlanışı gerçekleştirene kadar durmayacak, dinlenmeyecek, hedeflerimizden asla kopmayacağız." dedi
Daha sonra seçim koordinasyon merkezinin belirlemiş olduğu program dahilinde beraberindeki heyetle birlikte sırasıyla Sevgi Yolu esnafları ziyareti, Kahveciler odası ziyareti İstiklal Mahallesi ve Türkan saylan caddesi esnaflarına ziyaret ,programıyla son son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum